משילות mac2

תאריך פרסום ספטמבר 27th, 2014 | מאת esty

0

מקארתיזם תוצרת כחול לבן

Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on LinkedIn0Share on Google+0Pin on Pinterest0Email this to someone

משרד החינוך השקיע החודש כ-330 אלף שקל בקמפיין "ישראל עולה כיתה" בעיתונות ובאתרי האינטרנט, ואני באמת חושבת שהצלצול הזה הוא לכולנו, כי מה שקורה בימים האחרונים בתיכון אורט גרינברג, מחייב כאן עצירה וחשבון נפש עמוק.
והבעייה כמובן שזו לא פעם ראשונה בשנתיים האחרונות שמפטרים כאן או מזיזים הצידה מי שלא מתיישר עם הדוקטורינה השלטונית. זו גם לא פעם ראשונה שמעודדים כאן הלשנה ורדיפה.

(נכתב ב-20 לינואר 2014)

mac
.
ולכן החלטתי להכין אינפוגרפיקה קטנה שתרכז את השמות, הנתונים, העובדות והפיטורים, ובחרתי להתחיל במקרה קצת ישן יותר, אבל נורא מאוד:

המקרה של רפי רותם החוקר המצטיין של רשות המיסים שחשף שחיתויות אדירות ושילם על כך בעצם בחייו כי מאז החשיפה ב-2003 הוא נרדף על ידי המדינה, מושפל, וחי ברחוב.

משם עברתי לפרופ' שלמה יצחקי סטטיסטיקן הראשי שהעז לדבר על גזל הפנסיות ועל מדיניות האוצר ולכן פוטר אחרי 11 שנה במייל

אחריו, אנחנו מגיעים לד"ר גלעד נתן ולסיפור רדיפת ארגון ימני קיקיוני אחרי החוקר הטוב ביותר של מרכז המחקר של הכנסת שהעיז לכתוב את הנתונים האמיתיים על בעיית הפליטים, ולכן מצא עצמו מודח מתפקידו.

ומה לגבי דוד צרפתי שטען שנתוני האבטלה שמפרסם שירותי התעסוקה מוטים כלפי מטה, ופוטר?

ומפמ"ר אזרחות אדר כהןֿ

ומנהל תיכון נט בתל אביב רם כהן שבסוף דווקא לא פוטר למרות שכתב מאמר "שמאלני" בהארץ

עוד על תופעת הפיטורים של מי שלא מתיישר עם האידיאולוגיה השלטונית במאמר של רונית צח במקום החם ביותר בגיהינום "את ראשו התיזו"

.

.

מקארתיזם תוצרת כחול לבן esty

דרגו את האינפוגרפיקה (בלחיצה על הכוכבים משמאל למטה)

מסובך מדי
מסובך
עושה סדר
ברור
ברור מאוד

Summary: האם האינפוגרפיקה הזו לימדה אותך משהו חדש? עשתה סדר בנתונים? סיפרה את הסיפור? דרגו את האינפורמציה ותנו לה ציון מ1-5.

דרגו את האינפוגרפיקה


דירוג מבקרים: 4.3 (7 הצבעות)

תגיות: , , , ,


על הכותבכתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑