השיטה plitpanel

תאריך פרסום אוקטובר 14th, 2014 | מאת esty

0

מסתננים או פליטים?

Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on LinkedIn0Share on Google+0Pin on Pinterest0Email this to someone

כדי להקל על הציבור המתקשה בקריאה, להלן תקציר מנהלים לגבי מצב הפליטים, והאם הם אכן מסתנני עבודה כנהוג לכנותם במקומותינו.

(תחקיר ואינפו 28.12.13)

.

facts
.

אז הנה המסמך שמסתמך על נתוני המ.מ.מ, על דוחו"ת של האו"ם, ועל שני פוסטים מרתקים של אישתון.
מומלץ מאוד לעבור על מסמך מרכז המידע של הכנסת העוסק ב"מדיניות כלפי אוכלוסית המסתננים, מבקשי המקלט והפליטים בישראל ובמדינות אירופה".
הנתונים שם ידהימו אתכם.

כדאי מאוד לעבור גם על המסמך של המ.מ.מ. העוסק בנתוני הפשיעה של מסתננים ומבקשי מקלט בישראל

בפוסט של אישתון "מה אתם רוצים שנביא את כל אפריקה לכאן" תוכלו למצוא הרחבה גדולה על חלק מהסעיפים שהעלתי באינפוגרפיקה, וגם הרחבה לגבי נושא "בריאות ורווחה" והרווח הכלכלי של המדינה מכך שתאפשר לפליטים לעבוד בה.

ובפוסט הארוך והמאוד מאוד מפורט שלו "666% מהפשיעה בישראל: אריתראים וסודנים. המשטרה: "אצבעותיהם הופכות לסכינים והם אוכלים תינוקות" תוכלו לנקות קצת מהדיסאינפורמציה, השקרים וחלקי האמיתות בהם אנו מוצפים בנושא "פשיעת המסתננים".

אם אתם מתעקשים להאמין לגדעון סער שמספר שהוא אישית בודק את בקשות המקלט של הפליטים "אנחנו בודקים כל בקשה שמוגשת. הבקשות מגיעות אליי באופן אישי לאחר שהן עוברות את ועדה בראשות משפטן", מסביר סער. "אני מקבל החלטות בנושאים האלה מדי שבוע. מרוב הבקשות עולה כי לא מדובר בפליטים. רובם נכנסים לישראל מרצון להרוויח כסף ולשפר את רמת חייו".

אז הנה מה שהמדינה ענתה לבג"צ בנושא ואיך היא מודה שבעצם לא בדקה אף אחת מ1.400 מבקשות המקלט שקיבלה.

מומלץ לקרוא גם את המסמך של רל"א "שאלות ותשובות בעניין פליטים ומבקשי מקלט"

ואת המאמר של ח"כ מיכל רוזין (שהתחיל כנאום בכנסת בדיון על התיקון לחוק המסתננים) "מה מירי רגב לא רוצה שתדעו על חוק המסתננים".

יש כמובן עוד המון שקרים אחרים, אבל בגדול אלו הנושאים העיקריים. אתם מוזמנים כמובן לשלוח אלי עוד כמה טיעונים שנראים לכם חשובים למתן אינפוגרפיקה, ויש מצב שארחיב ואתקן ואכניס אותם למסמך.ולבסוף הדבר החשוב ביותר – אנא, הפיצו כמיטב יכולתכם. מי כמובם יודע עד כמה חשוב שהאמת, והנתונים האמיתיים יצאו לאור

 

 

 

 

תגיות: , , , ,


על הכותבכתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑