הפרטה zuk2

תאריך פרסום ספטמבר 27th, 2014 | מאת esty

0

המחטפים והביזה בזמן המלחמה

Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on LinkedIn0Share on Google+0Pin on Pinterest0Email this to someone

בממלכת ההון-שלטון מלחמות הן לא מעצור בגלגלי מנגנון העושק האזרחי. יש שיאמרו שהן אפילו תמריץ. בזמן שאולפני החדשות והעיתונים מלאים בפרשנויות ביטחוניות ועדכונים רציפים מזירת הקרב, נוצרת קרקע נוחה לפעולה עבור אלה שמבקשים לגזול, ומתפנה מרחב מוגן מביקורת ציבורית, עבור אלה שדואגים לאינטרסים האישיים שלהם על חשבון הציבור. אז מה קרה עד כה בזמן שנלחמנו בחזית, בעורף ובאולפנים?

zuk

אור-לי ברלב אספה למענכם את כל המחטפים, הביזה, החקיקה האנטי חברתית ועסקי ההון שלטון שלהם, תודה שהתעניינתם, השלום והפריחה, המקום הכי חם בגיהינום נתן בית חם, ואני… אני צירפתי אינפוגרפיקה (חלקית לגמרי) כבר עכשיו אני רואה ששכחתי כמה נושאים (ואתם מוזמנים להוסיף את מה שאתם יודעים, כדי שאצרף. בעתיד הקרוב אני מקווה שתהיה לנו אינפוגרפיקה אינטראקטיבית, תודה להתגייסותו של ליאור לפיתוח הטכנולוגי)

תוכן העניינים במאמר:

 • ח"כ מאיר שטרית חומק מביקורת
  מי עוזר לגלעד שרון להכשיר חווה סולארית לא חוקית?
  ביטול ההבטחה לבנות מלאי חדש של דיור ציבורי
  דלתות מסתובבות בשוק הביטוח
  הסדר חוב נדיב לנוחי דנקנר, מקוצר עונשו של דני דנקנר
  מאגר גנטי לתינוקות – שטרית מכה שנית
  הגיע הזמן שגם בני חמש יצהירו על הונם (או שיעקלו להם את הרכב)
  בשעה טובה – מס על נהיגה
  איזה שידור ציבורי יהיה במלחמה הבאה?
  משרד התיירות מתאבד על כפר הנופש נחשולים
  התותחים רועמים והחובות של תע"ש נמחקים
  שתי הצעות חוק לסיוע לאזרח הנעשק – נפלו
  כספי הפנסיה שלכם עוברים לידיים זרות
  תנו לפז לנצח
  קידוחי נפט ניסיוניים בגולן וניסוי פצלי שמן מסוכן בעדולם
  נותרו מאחור
  ועל מה לא מדברים גדודי המומחים והפרשנים?

וזה המקום להגיד שוב תודה ענקית למקום הכי חם ולשתי העורכות הנהדרות שלו עירית דולב ועינת פישביין שבמקום שבו אין כמעט תקשורת הן עושות תקשורת אמיתית ולוחמת.
וגם תודה גדולה לאור-לי שמאז פסעה לתוך חיי בכיכר הבימה ב2011 היא גם חברה וגם מקור להשראה וגם כוח אדיר במאבקים ובמהפכות שאנחנו מנסים להוביל כאן.

ותודה גדולה גם לחובב ינאי מהמשמר החברתי שסיכם למעני את הנושאים והחוקים החשובים שעברו או לא עברו בכנסת בחודש הזה של הטירוף המדמם, ולריקי כהן בן לולו שאספה למעני את הנושאים החברתיים שהוכשלו בתקופה הזו.

חשוב לציין, שאת האינפוגרפיקה הזו, עם הנתונים והתוכן שבה ראו במצטבר כ250,000 איש (אם דרך המאמר במקום הכי חם בגיהינום, אם דרך ההפצה של חדר מצב ואם דרך דף הפייסבוק שלי). הרעש הזה לא נעלם מעיני התקשורת שבמשך כיומיים עסקה בנושא. מה שמראה את הכוח והחשיבות שלכם הקוראים, המגיבים והמשתפים כמפיצי האינפורמציה.

המחטפים והביזה בזמן המלחמה esty

דרגו את האינפוגרפיקה (בלחיצה על הכוכבים משמאל למטה)

מסובך מאוד
מסובך
עושה סדר
ברור
ברור מאוד

Summary: האם האינפוגרפיקה הזו לימדה אותך משהו חדש? עשתה סדר בנתונים? סיפרה את הסיפור? דרגו את האינפורמציה ותנו לה ציון מ1-5.

דרגו את האינפוגרפיקה


דירוג מבקרים: 3.8 (3 הצבעות)

תגיות: , , , , , , ,


על הכותבכתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑